Správce hesel - pamatujte si jen jedno HESLO !!!

Co je pro Vás chystáno ?

Všem, kteří chtějí mít vždy po ruce svůj PIN, PUK, heslo do svého bankovnictví, jméno a heslo do svého přístupu k emailům - k elektronické poště,  je připraven zajímavý program. Program, který NEBUDE vyžadovat INSTALACI  ! ! ! Program, který můžete mít vždy při sobě ! !  ! Program připravený vždy k použití !!!!! Program, který pod jedním přístupovým heslem schová Vaše hesla a umožní je používat jen v okamžiku, který se Vám hodí.

A co víc?   Dozvíte se v nápovědě, ale přece jenom něco: jednoduchým způsobem Vám umožníme provádět kopírování přímo do políček pro zadávání jména a hesla.


Hlavní obrazovka programu HESLO po prvním spuštění.

Druhá obrazovka již má vyplněné první heslo a jméno k použití.


Povolení používat WWW.CENTRUM.CZ jako příklad

Možnost použití "WWW.CENTRUM.CZ" jako příklad použití programu HESLO.EXE  je umožněno s laskavým svolením portálu CENTRUM - společnosti Centrum Holdings - Classic 7, Jankovcova 1037/49, 170 00 Praha 7.

Děkujeme. Autorský tým programu HESLO.EXEint(2)

Novinky

Nová verze na světě 15.1.2011

Namísto práce na PDF jsme pro Vás zlepšili funkce programu a na světě je verze 0.3.  Stahovat lze v sekci DOWNLOAD-KE STAŽENÍ.

Přenositelná USB verze s registrací 10.12.2010

A je to tady: verze, kterou si můžete nosit na svém USB flash disku spatřila světlo světa. Nyní pracujeme na nápovědě ve formátu PDF.

Už můžete stahovat první verzi. 27.10.2010

Tak nás uživatelé přemluvili, že pokud už máme zveřejnitelnou verzi, tak ať neotálíme. Takže ji máte venku, v sekci DOWNLOAD-KE STAŽENÍ.  Jen zatím nemá funkci přenosu licence z PC na flešku. Ale to prý Vám nevadí, hlavně ať  je verze venku.

První verze bude brzo na světě!!! 26.10.2010

1.11.2010 se blíží !!! První verze bude venku !!!!
 

Úspěšné testy 1.10.2010

Program HESLO je opravdu povedený, testy jsou OK a když jsme to ukázali v našem okolí, tak jsme byli donuceni ihned zveřejnit i ceny, tak je tedy máte.

« Novější | Starší »