Správce hesel - pamatujte si jen jedno HESLO !!!

Co je pro Vás chystáno ?

Všem, kteří chtějí mít vždy po ruce svůj PIN, PUK, heslo do svého bankovnictví, jméno a heslo do svého přístupu k emailům - k elektronické poště,  je připraven zajímavý program. Program, který NEBUDE vyžadovat INSTALACI  ! ! ! Program, který můžete mít vždy při sobě ! !  ! Program připravený vždy k použití !!!!! Program, který pod jedním přístupovým heslem schová Vaše hesla a umožní je používat jen v okamžiku, který se Vám hodí.

A co víc?   Dozvíte se v nápovědě, ale přece jenom něco: jednoduchým způsobem Vám umožníme provádět kopírování přímo do políček pro zadávání jména a hesla.


Hlavní obrazovka programu HESLO po prvním spuštění.

Druhá obrazovka již má vyplněné první heslo a jméno k použití.


Povolení používat WWW.CENTRUM.CZ jako příklad

Možnost použití "WWW.CENTRUM.CZ" jako příklad použití programu HESLO.EXE  je umožněno s laskavým svolením portálu CENTRUM - společnosti Centrum Holdings - Classic 7, Jankovcova 1037/49, 170 00 Praha 7.

Děkujeme. Autorský tým programu HESLO.EXEint(3)

Novinky

Na světě je v praxi použitelná verze 29.9.2010

Tak po prvních pokusech máme verzi, která je již použitelná. Takže hurá na testování!!!!

První sepsané požadavky 9.8.2010

První sepsané požadavky na program HESLO.

Pořád jen hesla, hesla, hesla..... 2.8.2010

Už nás to nebaví, pořád samá hesla. Chcete-li si koupit lístek na koncert, portál požaduje registraci a jméno s heslem, chcete nakoupit v eshopu - zase jméno heslo.

Už jich máme více než 50 !!! Co tím? Uděláme program, do kterého si vše uložíme, který nám pomůže vložit jméno a heslo do patřičných políček na www stránkách.

« Novější