Download - ke stažení

Nová verze  - HESLO verze 0.6. Otestováno již dříve na Windows7 , nyní i na Windows8,
v případě problémů stačí napsat.

POZOR !  Nová verze jen pro nové uživatele !!!  
NENAHRAZOVAT touto novou verzí žádné starší verze,  protože si nově hlídá, 
se kterou verzí bylo registrováno a je-li to jiná verze přepne se na DEMO !!!
Potom by byla nutná nová registrace.

STAHUJ PROGRAM HESLO ver.0.6

POPIS PROGRAMU HESLO

Vaše Windows musí mít instalováno rozhraní Microsoft .NET Framework.

Stačí i verze 2, ale můžete si stáhnout rovnou poslední ver.4.

Zde je odkaz na stažení .NET 2

http://www.microsoft.com/downloads/thankyou.aspx?familyId=0856eacb-4362-4b0d-8edd-aab15c5e04f5&displayLang=cs

Zde je odkaz na stažení .NET 4

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=9cfb2d51-5ff4-4491-b0e5-b386f32c0992&DisplayLang=cs

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Starší info:

Tak můžeme sdělit, že po pečlivém testování máme pro Vás velmi podařenou verzi  0.3., která zlepšuje práci programu HESLO na USB flash disku. Kdo již používal ver. 0.2. dostane pro konverzi dat speciální utilitku. Jen si musí napsat.

STAHUJ PROGRAM HESLO ver.0.3- odkaz platný do 11.8.2011

Níže jsme psali, že před termínem vydání vyšla verze 0.1, necháme ji tedy zatím tam. Ale nyní vypouštíme  HESLO ver. 0.2, která umí důležitou věc: UMÍ REGISTROVAT Vaši verzi programu HESLO na přenositelné médium - nejlépe FLASH DISK USB. Není k tomu zatím nápověda, ale to snad dočasně vydržíte.......

STAHUJ PROGRAM HESLO ver.0.2 - odkaz platný do 14.1.2011

Tak je to tady - před termínem nás uživatelé vyzvali ke zveřejnění a protože testy jsou v pořádku, tak Vám nyní předkládáme historicky první verzi HESLO ver. 0.1:

 STAHUJ PROGRAM HESLO - odkaz platný do 10.12.2010int(1)

Novinky

Nová verze a aktivované registrace 24.2.2016

Vážení uživatelé. Dnešním dnem je uvolněna ke stažení nová verze programu HESLO  ver. 0.6. Zároveň tímto dnem aktivujeme příjem registrací pro nové uživatele. Uživatelé starších verzí nemusí dělat nic, JEJICH VERZE zůstává nadále funkční.
Navíc se zdá, že všem vyhovují současné vlastnosti, protože neevidujeme žádný Váš podnět na novou funkci programu. Takže opravdu stačí jen nakopírovat a začít používat. Žádná instalace není třeba.

Pozastavena registrace 18.5.2015

Od dnešního dne dočasně pozastavujeme registraci nových uživatelů. SW si však můžete dál stahovat a používat v demo režimu , kde je pouze kapacitní omezení, jinak je HESLO kompletně funkční. 

Video návod a nové PDF 15.5.2013

Náš program není na ovládání složitý, přesto máme pro Vás první video jeho běžného použití: tedy spuštění, minimalizace do lišty vpravo dole (správně SysTray oblast) a získávání jména       a hesla do schránky a pak vložení do patřičních políček - dle příkladu jde o vstup k emailům přes portál Centrum.  Tady to je: http://www.youtube.com/watch?v=YeJEq4BriLc&feature=em-upload_owner

A taky máme novější návod v PDF, v části "Ke stažení".

Verze ZDARMA 15.6.2012

Naši zákazníci nás upozornili, že jsme nenapsali velmi důležitou věc: program lze použít ZDARMA.  Ano, zadarmo a bez registrace lze program pro správu hesel použít, jen je omezen počtem uložených hesel.  Vyzkoušejte. A potom, prosíme, napište Vaše zkušenosti. U nás si už bez něj neumíme práci představit.

Verze 0.5 umožňující export dat 11.8.2011

S novou verzí WINDOWS 7 jsme náš program HESLO pořádně otestovali a předkládáme Vám verzi, která umí export Vašich údajů do CSV. Následně si můžete zaheslovat v Excelu soubor a máte zálohy svých hesel.

Starší »