Kontakty

Hlavní komunikační kanál je email:

Email:             obchod(zavinac)seznamhesel.cz

Email:             podpora(zavinac)seznamhesel.cz


Telefony:

+420 549 210 806 // VoIP:  +420 530 331 741

Společnost:

Mikš Software s.r.o
Kounicova 6
602 00 BrnoNovinky

Nová verze a aktivované registrace 24.2.2016

Vážení uživatelé. Dnešním dnem je uvolněna ke stažení nová verze programu HESLO  ver. 0.6. Zároveň tímto dnem aktivujeme příjem registrací pro nové uživatele. Uživatelé starších verzí nemusí dělat nic, JEJICH VERZE zůstává nadále funkční.
Navíc se zdá, že všem vyhovují současné vlastnosti, protože neevidujeme žádný Váš podnět na novou funkci programu. Takže opravdu stačí jen nakopírovat a začít používat. Žádná instalace není třeba.

Pozastavena registrace 18.5.2015

Od dnešního dne dočasně pozastavujeme registraci nových uživatelů. SW si však můžete dál stahovat a používat v demo režimu , kde je pouze kapacitní omezení, jinak je HESLO kompletně funkční. 

Video návod a nové PDF 15.5.2013

Náš program není na ovládání složitý, přesto máme pro Vás první video jeho běžného použití: tedy spuštění, minimalizace do lišty vpravo dole (správně SysTray oblast) a získávání jména       a hesla do schránky a pak vložení do patřičních políček - dle příkladu jde o vstup k emailům přes portál Centrum.  Tady to je: http://www.youtube.com/watch?v=YeJEq4BriLc&feature=em-upload_owner

A taky máme novější návod v PDF, v části "Ke stažení".

Verze ZDARMA 15.6.2012

Naši zákazníci nás upozornili, že jsme nenapsali velmi důležitou věc: program lze použít ZDARMA.  Ano, zadarmo a bez registrace lze program pro správu hesel použít, jen je omezen počtem uložených hesel.  Vyzkoušejte. A potom, prosíme, napište Vaše zkušenosti. U nás si už bez něj neumíme práci představit.

Verze 0.5 umožňující export dat 11.8.2011

S novou verzí WINDOWS 7 jsme náš program HESLO pořádně otestovali a předkládáme Vám verzi, která umí export Vašich údajů do CSV. Následně si můžete zaheslovat v Excelu soubor a máte zálohy svých hesel.

Starší »